سپتامبر 1, 2017

درباره ما

پرواز با پاراگلایدر زیبا ترین و لطیف ترین نوع پرواز شخصی است، که رویای دیرینه بشر را تحقق بخشیده است.

دیگر برای پرواز شغل و تحصیلات نقش اساسی را بازی نمی کند، کافی است شروع کنید. ما شما را تا رسیدن به آرزویتان همراهی میکنیم.

باشگاه پروازی “رویای پرواز” متشکل از ۴ نفر از خلبانان برجسته ی کشور طی سال ها فعالیت در زمینه ورزش های هوایی و تجارب بسیار در این زمینه در نظر دارند با انجام “پرواز های تفریحی” در سایت های معتبر و بنام سراسر کشور و همچنین “آموزش خلبانی پاراگلایدر” حس ناب پرواز را به عاشقان این ورزش هدیه دهند.

 

چشم انداز های “رویای پرواز”:

باشگاه پروازی “رویای پرواز” آینده خود را چنین تصور نموده است که برند اول آموزش خلبانی پاراگلایدر دانش محور، مسئولانه و مطابق با استاندارد های جهانی در کشور باشد و جایگاه شایسته ای در جامعه پروازی کشور کسب نماید. همچنین در نظر دارد با برگزاری پرواز های تفریحی لذت بخش، با نشاط و ایمن لذت پرواز را به علاقمندان این ورزش هدیه دهد.

خلبان بهروز کشمیری از سال ۱۳۸۸ به طور مستمر فعالیت خود را در رشته های ورزش های هوایی از جمله پاراگلایدر و پاراموتور شروع کرد و طی این سالها پس از گذراندن دوره های مختلف آموزش تئوری و عملی زیر نظر مربیان مطرح، موفق به دریافت گواهینامه های خلبانی پیشرفته پاراگلایدر، تندم(تجاری) و مربیگری از سازمان های انجمن ورزش های هوایی کشور(وزارت ورزش و جوانان) و سازمان هواپیمایی کشوری(CAO.ir) شد.

اکنون مفتخریم با داشتن تجربه بیش از ۱۰۰۰ پرواز دو نفره و بیش از ۲۰۰۰ ساعت پرواز مستقل توانسته ایم خدمات آموزش و پرواز تفریحی دو نفره، با ایمن ترین شرایط در کشور را برگزار نماییم.

گواهینامه خلبانی تندم:

 

بیمه مسئولیت مدنی: